Трамвайна мережа з’єднає Київ, Бучу і Гостомель

Між Києвом, Бучею та Гостомелем до 2027 року планують запустити трамвайне сполучення 


Як повідомлює голова комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, Програма комплексного відновлення Київщини передбачає запуск до 2027 року трамвайного сполучення «Київ-Буча-Гостомель-Блиставиця».

Очікується, що ця мережа дозволить зменшити навантаження маршрутних таксі на автодорогу, та сприятиме покращенню трафіку на цій ділянці шляху.

Крім того, київська Влада також обіцяє розпочати у 2024 році будівництво тролейбусних ліній до Броварів і Гостомеля, Ірпеня, Бучі, для чого передбачено по 25 млн грн на кожний напрямок із метою досягти 2,5% готовності проекту до кінця 2025 року.

Через бойові дії на Київщині пошкоджено 27 тис об’єктів житлової, транспортної та соціальної інфраструктури. Тому покращення транспортно-логістичних мереж, житлових і соціальних умов там — невід’ємний етап комплексного відновлення Київщини.

Відповідну програму Київська обласна військова адміністрація вже розробила в партнерстві з Департаментом містобудування та архітектури Київської ОДА та за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерства цифрової трансформації України.

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *